IXTP96P085T
Numărul produsului DigiKey
IXTP96P085T-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IXTP96P085T
Descriere
MOSFET P-CH 85V 96A TO220AB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 85 V 96A (Tc) 298W (Tc) Orificiu străpuns TO-220-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IXTP96P085T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
180 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±15V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
13100 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
298W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
85 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
13mOhm la 48A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA