IXTH500N04T2 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Infineon Technologies
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Infineon Technologies
În stoc: 384
Fișă de date
În stoc: 0
Canal-N 40 V 500A (Tc) 1000W (Tc) Orificiu străpuns TO-247 (IXTH)
IXTH500N04T2
Numărul produsului DigiKey
IXTH500N04T2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IXTH500N04T2
Descriere
MOSFET N-CH 40V 500A TO247
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
405 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
25000 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
1000W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
40 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247 (IXTH)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,6mOhm la 100A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,5V la 250µA