IXTH20P50P
Numărul produsului DigiKey
238-IXTH20P50P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IXTH20P50P
Descriere
MOSFET P-CH 500V 20A TO247
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 500 V 20A (Tc) 460W (Tc) Orificiu străpuns TO-247 (IXTH)
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
103 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
5120 pF @ 25 V
Ambalaj
Tub
Disipare putere (Max)
460W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
500 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247 (IXTH)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
450mOhm la 10A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA