IXTA16N50P poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Rohm Semiconductor
În stoc: 0
Fișă de date
Vishay Siliconix
STMicroelectronics
În stoc: 161
STMicroelectronics
În stoc: 957
Canal-N 500 V 16A (Tc) 300W (Tc) Montare pe suprafață TO-263AA
IXTA16N50P
Numărul produsului DigiKey
IXTA16N50P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IXTA16N50P
Descriere
MOSFET N-CH 500V 16A TO263
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
43 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±30V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2250 pF @ 25 V
Ambalaj
Tub
Disipare putere (Max)
300W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
500 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
400mOhm la 8A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5,5V la 250µA