IXTA10P50P
Numărul produsului DigiKey
238-IXTA10P50P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IXTA10P50P
Descriere
MOSFET P-CH 500V 10A TO263
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 500 V 10A (Tc) 300W (Tc) Montare pe suprafață TO-263AA
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
50 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2840 pF @ 25 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
300W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
500 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263AA
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1Ohm la 5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA