IXFN55N120SK
Numărul produsului DigiKey
238-IXFN55N120SK-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IXFN55N120SK
Descriere
SIC AND MULTICHIP DISCRETE
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 1200 V 54A (Tc) – Cu montare pe carcasă SOT-227B
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
107 nC @ 15 V
Prod.
Vgs (Max)
+15V, -4V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3360 pF @ 1000 V
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
1200 V
Grad
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Calificare
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
15V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
42mOhm la 40A, 15V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-227B
Vgs(th) (Max) la Id
3,6V la 12mA