IXFN50N120SIC
Numărul produsului DigiKey
IXFN50N120SIC-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IXFN50N120SIC
Descriere
SICFET N-CH 1200V 47A SOT227B
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 1200 V 47A (Tc) – Cu montare pe carcasă SOT-227B
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
+20V, -5V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1900 pF @ 1000 V
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
1200 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
20V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-227B
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
50mOhm la 40A, 20V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,4V la 10mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
100 nC @ 20 V