IXFK400N15X3
Numărul produsului DigiKey
IXFK400N15X3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IXFK400N15X3
Descriere
MOSFET N-CH 150V 400A TO264
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 150 V 400A (Tc) 1250W (Tc) Orificiu străpuns TO-264
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
365 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
23700 pF @ 25 V
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
1250W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
150 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-264
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
3mOhm la 200A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,5V la 8mA