IXFK120N20P nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Infineon Technologies
În stoc: 0
Fișă de date
Canal-N 200 V 120A (Tc) 714W (Tc) Orificiu străpuns TO-264AA (IXFK)
IXFK120N20P
Numărul produsului DigiKey
IXFK120N20P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IXFK120N20P
Descriere
MOSFET N-CH 200V 120A TO264AA
Termen de livrare standard al producătorului
37 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
152 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
6000 pF @ 25 V
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
714W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
200 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-264AA (IXFK)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
22mOhm la 500mA, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5V la 4mA