IXFH50N85X
Numărul produsului DigiKey
IXFH50N85X-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IXFH50N85X
Descriere
MOSFET N-CH 850V 50A TO247
Termen de livrare standard al producătorului
41 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 850 V 50A (Tc) 890W (Tc) Orificiu străpuns TO-247 (IXTH)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IXFH50N85X Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
152 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±30V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
4480 pF @ 25 V
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
890W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
850 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247 (IXTH)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
105mOhm la 500mA, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5,5V la 4mA