IXFH34N65X2
Numărul produsului DigiKey
238-IXFH34N65X2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IXFH34N65X2
Descriere
MOSFET N-CH 650V 34A TO247
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 650 V 34A (Tc) 540W (Tc) Orificiu străpuns TO-247 (IXTH)
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
56 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±30V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3330 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
540W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
650 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247 (IXTH)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
105mOhm la 17A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5,5V la 2,5mA