IXFH30N85X
Numărul produsului DigiKey
IXFH30N85X-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IXFH30N85X
Descriere
MOSFET N-CH 850V 30A TO247AD
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 850 V 30A (Tc) 695W (Tc) Orificiu străpuns TO-247 (IXTH)
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
68 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±30V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2460 pF @ 25 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
695W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
850 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247 (IXTH)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
220mOhm la 500mA, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5,5V la 2,5mA