IXFA16N50P3 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Rohm Semiconductor
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Vishay Siliconix
În stoc: 0
Fișă de date
Vishay Siliconix
STMicroelectronics
În stoc: 957
STMicroelectronics
În stoc: 916
Canal-N 500 V 16A (Tc) 330W (Tc) Montare pe suprafață TO-263AA (IXFA)
IXFA16N50P3
Numărul produsului DigiKey
IXFA16N50P3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IXFA16N50P3
Descriere
MOSFET N-CH 500V 16A TO263
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
29 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±30V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1515 pF @ 25 V
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
330W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
500 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263AA (IXFA)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
360mOhm la 8A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5V la 2,5mA