IXFA16N50P poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Rohm Semiconductor
În stoc: 0
Fișă de date
Vishay Siliconix
STMicroelectronics
În stoc: 957
STMicroelectronics
În stoc: 916
Canal-N 500 V 16A (Tc) 300W (Tc) Montare pe suprafață TO-263AA (IXFA)
IXFA16N50P
Numărul produsului DigiKey
IXFA16N50P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IXFA16N50P
Descriere
MOSFET N-CH 500V 16A TO263
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
43 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±30V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2250 pF @ 25 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
300W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
500 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263AA (IXFA)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
400mOhm la 8A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5,5V la 2,5mA