DLA100IM1200TZ-TUB
Numărul produsului DigiKey
238-DLA100IM1200TZ-TUB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DLA100IM1200TZ-TUB
Descriere
BRIDGE RECT 1P 1.2KV 100A 268AA
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Rectificator punte O singură fază Standard 1.2 kV Montare pe suprafață TO-268AA (D3Pak-HV)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DLA100IM1200TZ-TUB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.34 V @ 100 A
Producător
IXYS
Curent - Scurgere inversă la Vr
20 µA @ 1200 V
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip diodă
O singură fază
Pachet/cutie
TO-268-3, D3PAK (2 conductoare + lamelă), TO-268AA
Tehnologie
Standard
Pachet dispozitiv furnizor
TO-268AA (D3Pak-HV)
Tensiune - Inversare maximă (Max)
1.2 kV
Număr produs de bază
Curent - Mediu rectificat (Io)
100 A