CPC1017N
Numărul produsului DigiKey
212-CPC1017N-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CPC1017N
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-60V
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) 4-SOP (0,150", 3,81mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CPC1017N Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent de sarcină
100 mA
Prod.
Rezistență stare deschisă (Max)
16 Ohms
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Agenție de aprobare
CSA, EN, UL
Tensiune - Intrare
1,2V c.c.
Număr produs de bază
Tensiune - Sarcină
0 V ~ 60 V