DLM3-60RW6B
DLM3-60RW6B
DLM3-60RW6B
Numărul produsului DigiKey
1003-1655-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DLM3-60RW6B
Descriere
CONN RCPT 60POS PNL MNT
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
60 Conector Soclu, Contacte hermafrodite Montare panou Negru –
Tip montare
Montare panou
Producător
ITT Cannon, LLC
Terminație
Aliaj de lipit
Serie
Configurație contacte, tipică
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
Soclu pentru arbore de acționare cu came, Ecranare, Forță de inserție zero (ZIF)
Stare piesă
Activ
Finisaj contact
Auriu
Utilizare conector
Grosime finisaj contact
50,0µin (1,27µm)
Tip conector
Soclu, Contacte hermafrodite
Culoare
Negru
Stil conector
Valoare nominală curent (Amp)
Număr de poziţii
60
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Număr de poziții încărcate
Toate
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Pas
0,100" (2,54mm)