DLM2-96PW6A
DLM2-96PW6A
DLM2-96PW6A
Numărul produsului DigiKey
1003-1653-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DLM2-96PW6A
Descriere
CONN PLUG 96POS PNL MNT
Termen de livrare standard al producătorului
54 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
96 Conector Mufă, Contacte hermafrodite Montare panou Negru –
Tip montare
Montare panou
Producător
ITT Cannon, LLC
Terminație
Aliaj de lipit
Serie
Configurație contacte, tipică
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
Arbore de acționare cu came, Ecranare, Forță de inserție zero (ZIF)
Stare piesă
Activ
Finisaj contact
Auriu
Utilizare conector
Grosime finisaj contact
50,0µin (1,27µm)
Tip conector
Mufă, Contacte hermafrodite
Culoare
Negru
Stil conector
Valoare nominală curent (Amp)
Număr de poziţii
96
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Număr de poziții încărcate
Toate
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Pas
0,100" (2,54mm)