IS66WVR8M8FALL-104NLI
Numărul produsului DigiKey
706-IS66WVR8M8FALL-104NLI-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IS66WVR8M8FALL-104NLI
Descriere
64MB, SERIALRAM, CONTINUOUS OPER
Referință client
Descriere detaliată
PSRAM (Pseudo SRAM) CI memorie 64Mbit SPI – I/O Quad 104 MHz 7 ns 8-SOIC
Frecvență ceas
104 MHz
Ambalaj
Tavă
Timp acces
7 ns
Tensiune - Alimentare
1,65V – 1,95V
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C (TA)