MOT-BL-42S1-24V
Numărul produsului DigiKey
2685-MOT-BL-42S1-24V-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MOT-BL-42S1-24V
Descriere
42mm BLDC Motor
Referință client
Descriere detaliată
Fără perii (BLDC) Motor c.c. – RPM 4000 30W 24V c.c.
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Cuplu - Nominal (oz-in/mNm)
8,85 / 62,47
Producător
ISL Products International
Putere - Nominală
30W
Ambalaj
Pungă
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 1,661" x 1,661" (42,20mm x 42,20mm)
Stare piesă
Activ
Diametru - Arbore
0,197" (5,00mm)
Tip
Motor c.c.
Lungime - Arbore și rulment
0,866" (22,00mm)
Funcție
Distanță orificii montare
1,417" (36,00mm)
Tip motor
Fără perii (BLDC)
Stil terminație
Conductori de sârmă
Tensiune - Nominală
24V c.c.