SMS-R050-1.0
Numărul produsului DigiKey
4423-SMS-R050-1.0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
4423-SMS-R050-1.0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4423-SMS-R050-1.0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMS-R050-1.0
Descriere
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.05,
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 mOhms ±1% 5W Rezistență cip 2512 (6332 metric) Automobile AEC-Q200, Detectare curent, Rezistent la umezeală, Rezistență la impuls –
Categorie
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 170°C
Serie
Pachet/cutie
2512 (6332 metric)
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,250" L x 0,120" l (6,35mm x 3,05mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)