IVT-S-500-U3-I-CAN2-12/24
Numărul produsului DigiKey
4423-IVT-S-500-U3-I-CAN2-12/24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IVT-S-500-U3-I-CAN2-12/24
Descriere
CURRENT SENSOR SHUNT 500A
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 500A 3 Canal Element de șuntare Bidirecțional Modul
Categorie
Frecvență
Prod.
Liniaritate
0,01%
Serie
Acuratețe
±0,4%
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Alimentare
5,5V – 40V
Stare piesă
Activ
Timp de răspuns
Pentru măsurare
DC
Curent - Alimentare (Max)
80mA
Tip senzor
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C