W24-ASMA-M
Numărul produsului DigiKey
1475-1024-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
W24-ASMA-M
Descriere
RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT SMA MALE
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,4GHz WLAN Scripete, Basculare Antenă RF 2,4GHz – 2,5GHz 2,15dBi Element tip tată SMA Suport conector
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Pierdere la retur
-17dBi
Producător
Inventek Systems
Amplificare
2,15dBi
Ambalaj
Vrac
Putere - Max
50 W
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Familie/Standard RF
Wi-Fi
Terminație
Element tip tată SMA
Grup frecvență
UHF (2GHz – 3GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
2,4GHz
Tip montare
Suport conector
Interval de frecvență
2,4GHz – 2,5GHz
Înălțime (Max)
2,598" (66,00mm)