INL-5ANPT30
Numărul produsului DigiKey
1830-INL-5ANPT30-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
INL-5ANPT30
Descriere
THROUGH HOLE / STANDARD 5MM T1 3
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fototranzistoare 940nm – Radial
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Unghi de vizualizare
30°
Producător
Inolux
Putere - Max
75 mW
Ambalaj
Pungă
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Orientare
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
30 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C
Curent - Colector (Ic) (Max)
20 mA