IN-P32DATRG
Numărul produsului DigiKey
1830-1115-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1830-1115-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1830-1115-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IN-P32DATRG
Descriere
LED GREEN/RED CLEAR 4PLCC SMD
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Verde, Roșu Verde 522nm, Roșu 622nm Indicație cu leduri – discretă Verde 3,2V, Roșu 2,2V 4-PLCC
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
Verde 3,2V, Roșu 2,2V
Prod.
Curent - Test
Verde 20mA, Roșu 20mA
Serie
Unghi de vizualizare
120°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
Verde 530nm, Roșu 630nm
Configurație
Independent
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Pachet/cutie
4-PLCC
Transparență lentilă
Transparent
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
3,20mm L x 2,80mm l
Stil lentilă
Rotund cu parte superioară plată
Înălțime (Max)
1,90mm