TLE42744DV33ATMA1
Numărul produsului DigiKey
TLE42744DV33ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
TLE42744DV33ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
TLE42744DV33ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TLE42744DV33ATMA1
Descriere
IC REG LIN 3.3V 400MA PG-TO252-3
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 400mA PG-TO252-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TLE42744DV33ATMA1 Modele
Atributele produsului
Curent - În repaus (Iq)
220 µA
Prod.
Curent - Alimentare (Max)
30 mA
Serie
PSRR
60dB (100Hz)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Polaritate inversă, Circuit scurt
Configurație ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Tip ieșire
Grad
Automobile
Număr de regulatoare
1
Calificare
AEC-Q100
Tensiune - Intrare (Max)
40V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
TO-252-3, DPAK (2 conductoare + lamelă), SC-63
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO252-3
Cădere de tensiune (Max)
0,5V la 250mA