SPW47N60C3FKSA1
Numărul produsului DigiKey
448-SPW47N60C3FKSA1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SPW47N60C3FKSA1
Descriere
MOSFET N-CH 650V 47A TO247-3
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 650 V 47A (Tc) 415W (Tc) Orificiu străpuns PG-TO247-3-1
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SPW47N60C3FKSA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
320 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
6800 pF @ 25 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Disipare putere (Max)
415W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
650 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V