SPP17N80C3XKSA1
Numărul produsului DigiKey
SPP17N80C3XKSA1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SPP17N80C3XKSA1
Descriere
MOSFET N-CH 800V 17A TO220-3
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 800 V 17A (Tc) 208W (Tc) Orificiu străpuns PG-TO220-3-1
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SPP17N80C3XKSA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
177 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2320 pF @ 25 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Disipare putere (Max)
208W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
800 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO220-3-1
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
290mOhm la 11A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,9V la 1mA