REF5QR1680BG30W1TOBO1
Numărul produsului DigiKey
448-REF5QR1680BG30W1TOBO1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
REF5QR1680BG30W1TOBO1
Descriere
EVAL BOARD FOR ICE5QR1680BG
Referință client
Descriere detaliată
ICE5QR1680BG - AC/DC Converter 3 ieșiri neizolate Placă de evaluare ieșiri
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
2,2A, 200mA, 150mA
Producător
Infineon Technologies
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Ambalaj
Vrac
Topologie regulator
Contracurent
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
Destinație principală
AC/DC Converter
Conținut
Placă (plăci)
Ieșiri și tip
3 ieșiri neizolate
IC/piesă utilizată
ICE5QR1680BG
Putere - Ieșire
30W
Notă
Tensiune - Ieșire
5V, 12V, 15V