ISZ520N20NM6ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-ISZ520N20NM6ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-ISZ520N20NM6ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-ISZ520N20NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ISZ520N20NM6ATMA1
Descriere
TRENCH >=100V
Termen de livrare standard al producătorului
61 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 200 V 4,5A (Ta), 26A (Tc) 2,5W (Ta), 88W (Tc) Montare pe suprafață PG-TSDSON-8-34
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
14.9 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
960 pF @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
2,5W (Ta), 88W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
200 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V, 15V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TSDSON-8-34
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
47,8mOhm la 15A, 15V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,5V la 31µA