ISS17EP06LMXTSA1 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Infineon Technologies
În stoc: 1.757
Fișă de date
Canal P 60 V 300mA (Ta) 360mW (Ta) Montare pe suprafață PG-SOT23
ISS17EP06LMXTSA1
Numărul produsului DigiKey
448-ISS17EP06LMXTSA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-ISS17EP06LMXTSA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-ISS17EP06LMXTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ISS17EP06LMXTSA1
Descriere
MOSFET P-CH 60V 300MA SOT23-3
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
ISS17EP06LMXTSA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
1.79 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
55 pF @ 30 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Inactual
Disipare putere (Max)
360mW (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-SOT23
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,7Ohm la 300mA, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2V la 34µA