ISC079N15NM6ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-ISC079N15NM6ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-ISC079N15NM6ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-ISC079N15NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ISC079N15NM6ATMA1
Descriere
TRENCH >=100V
Descriere detaliată
Canal-N 150 V 12,8A (Ta), 95A (Tc) 3W (Ta), 165W (Tc) Montare pe suprafață PG-TDSON-8
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ISC079N15NM6ATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
40 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2900 pF @ 75 V
Disipare putere (Max)
3W (Ta), 165W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
150 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Ieșire 8V, Ieșire 15V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TDSON-8
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
7,4mOhm la 36A, 15V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 77µA