ISC032N12LM6ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-ISC032N12LM6ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-ISC032N12LM6ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-ISC032N12LM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ISC032N12LM6ATMA1
Descriere
TRENCH >=100V
Descriere detaliată
Canal-N 120 V 20A (Ta), 170A (Tc) 3W (Ta), 211W (Tc) Montare pe suprafață PG-TDSON-8 FL
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
82 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
5700 pF @ 60 V
Disipare putere (Max)
3W (Ta), 211W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
120 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
3,3V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TDSON-8 FL
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
3,2mOhm la 50A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,2V la 110µA