ISC019N10NM8SCATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-ISC019N10NM8SCATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-ISC019N10NM8SCATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-ISC019N10NM8SCATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ISC019N10NM8SCATMA1
Descriere
ISC019N10NM8SCATMA1
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 26A (Ta), 245A (Tc) 3W (Ta), 268W (Tc) Montare pe suprafață PG-WSON-8-2
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
133 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
8800 pF @ 50 V
Disipare putere (Max)
3W (Ta), 268W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Ieșire 8V, Ieșire 15V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-WSON-8-2
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,93mOhm la 50A, 15V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,2V la 114µA