IRF100B201
Numărul produsului DigiKey
IRF100B201-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IRF100B201
Descriere
MOSFET N-CH 100V 192A TO220AB
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 192A (Tc) 441W (Tc) Orificiu străpuns TO-220AB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IRF100B201 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
255 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
9500 pF @ 50 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
441W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220AB
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
4,2mOhm la 115A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA