IR2104SPBF
Numărul produsului DigiKey
IR2104SPBF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IR2104SPBF
Descriere
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC
Referință client
Descriere detaliată
Semi-punte CI driver poartă Fără inversare 8-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IR2104SPBF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune logică - VIL, VIH
0,8V, 3V
Producător
Infineon Technologies
Curent - Ieșire maximă (Sursă, consumator)
210mA, 360mA
Ambalaj
Tub
Tip intrare
Fără inversare
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Tensiune pe partea ridicată - Max (Bootstrap)
600 V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Timp de creștere/scădere (tipic)
100ns, 50ns
Configurație acționată
Semi-punte
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tip canal
Sincron
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de drivere
2
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tip poartă
IGBT, MOSFET (canal N)
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Tensiune - Alimentare
10V – 20V