IPW65R125C7XKSA1 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Infineon Technologies
În stoc: 198
Fișă de date
Canal-N 650 V 18A (Tc) 101W (Tc) Orificiu străpuns PG-TO247-3
PG-TO247-3
IPW65R125C7XKSA1
Numărul produsului DigiKey
IPW65R125C7XKSA1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IPW65R125C7XKSA1
Descriere
MOSFET N-CH 650V 18A TO247-3
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPW65R125C7XKSA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
35 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1670 pF @ 400 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Inactual
Disipare putere (Max)
101W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
650 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO247-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
125mOhm la 8,9A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 440µA