IPW60R080P7XKSA1
Numărul produsului DigiKey
448-IPW60R080P7XKSA1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IPW60R080P7XKSA1
Descriere
MOSFET N-CH 600V 37A TO247-3
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 600 V 37A (Tc) 129W (Tc) Orificiu străpuns PG-TO247-3
Modele EDA/CAD
IPW60R080P7XKSA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
51 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2180 pF @ 400 V
Disipare putere (Max)
129W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
600 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO247-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
80mOhm la 11,8A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 590µA