IPW60R070CFD7XKSA1
Numărul produsului DigiKey
448-IPW60R070CFD7XKSA1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IPW60R070CFD7XKSA1
Descriere
MOSFET N-CH 650V 31A TO247-3
Termen de livrare standard al producătorului
45 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 650 V 31A (Tc) 156W (Tc) Orificiu străpuns PG-TO247-3-21
Modele EDA/CAD
IPW60R070CFD7XKSA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
67 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2721 pF @ 400 V
Disipare putere (Max)
156W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
650 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO247-3-21
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
70mOhm la 15,1A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,5V la 760µA