IPP60R190P6XKSA1
Numărul produsului DigiKey
448-IPP60R190P6XKSA1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IPP60R190P6XKSA1
Descriere
MOSFET N-CH 600V 20.2A TO220-3
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 600 V 20,2A (Tc) 151W (Tc) Orificiu străpuns PG-TO220-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPP60R190P6XKSA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
37 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1750 pF @ 100 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
151W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
600 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO220-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
190mOhm la 7,6A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,5V la 630µA