IPP069N20NM6AKSA1
Numărul produsului DigiKey
448-IPP069N20NM6AKSA1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IPP069N20NM6AKSA1
Descriere
TRENCH >=100V
Termen de livrare standard al producătorului
61 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 200 V 15,3A (Ta), 136A (Tc) 3,8W (Ta), 300W (Tc) Orificiu străpuns PG-TO220-3-1
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
110 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
7400 pF @ 100 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
3,8W (Ta), 300W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
200 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V, 15V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO220-3-1
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
6,3mOhm la 100A, 15V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,5V la 258µA