IPN80R1K2P7ATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPN80R1K2P7ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPN80R1K2P7ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPN80R1K2P7ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPN80R1K2P7ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 800V 4.5A SOT223
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 800 V 4,5A (Tc) 6,8W (Tc) Montare pe suprafață PG-SOT223
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPN80R1K2P7ATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
11 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
300 pF @ 500 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Disipare putere (Max)
6,8W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
800 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-SOT223
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,2Ohm la 1,7A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,5V la 80µA