IPG20N04S4L11ATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPG20N04S4L11ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPG20N04S4L11ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPG20N04S4L11ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPG20N04S4L11ATMA1
Descriere
MOSFET 2N-CH 40V 20A 8TDSON
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 40V 20A 41W Montare pe suprafață PG-TDSON-8-4
Modele EDA/CAD
IPG20N04S4L11ATMA1 Modele
Vgs(th) (Max) la Id
2,2V la 15µA
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
26nC la 10V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1990pF la 25V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Putere - Max
41W
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Caracteristică FET
Poartă logică
40V
Pachet/cutie
8-PowerVDFN
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
20A
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TDSON-8-4
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
11,6mOhm la 17A, 10V