IPD70R1K4P7SAUMA1
Numărul produsului DigiKey
IPD70R1K4P7SAUMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPD70R1K4P7SAUMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPD70R1K4P7SAUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPD70R1K4P7SAUMA1
Descriere
MOSFET N-CH 700V 4A TO252-3
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 700 V 4A (Tc) 23W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3
Modele EDA/CAD
IPD70R1K4P7SAUMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
4.7 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±16V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
158 pF @ 400 V
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
23W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
700 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,4Ohm la 700mA, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,5V la 40µA