IPD70P04P4L08ATMA2
Numărul produsului DigiKey
448-IPD70P04P4L08ATMA2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-IPD70P04P4L08ATMA2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-IPD70P04P4L08ATMA2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPD70P04P4L08ATMA2
Descriere
MOSFET P-CH 40V 70A TO252-3
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 40 V 70A (Tc) 75W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3-313
Modele EDA/CAD
IPD70P04P4L08ATMA2 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
92 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
+5V, -16V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
5430 pF @ 25 V
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
75W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
40 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO252-3-313
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
7,8mOhm la 70A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,2V la 120µA