IPD65R650CEAUMA1
Numărul produsului DigiKey
IPD65R650CEAUMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPD65R650CEAUMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPD65R650CEAUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPD65R650CEAUMA1
Descriere
MOSFET N-CH 650V 7A TO252-3
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 650 V 7A (Tc) 86W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPD65R650CEAUMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
23 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
440 pF @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Disipare putere (Max)
86W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
650 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO252-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
650mOhm la 2,1A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,5V la 210µA