IPD65R420CFDAATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-IPD65R420CFDAATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-IPD65R420CFDAATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-IPD65R420CFDAATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPD65R420CFDAATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 650V 8.7A TO252-3
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 650 V 8,7A (Tc) 83,3W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3
Modele EDA/CAD
IPD65R420CFDAATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
32 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
870 pF @ 100 V
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
83,3W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
650 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
420mOhm la 3,4A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,5V la 345µA