IPD60R380P6ATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPD60R380P6ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPD60R380P6ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPD60R380P6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPD60R380P6ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 600V 10.6A TO252-3
Termen de livrare standard al producătorului
48 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 600 V 10,6A (Tc) 83W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3
Modele EDA/CAD
IPD60R380P6ATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
19 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
877 pF @ 100 V
Disipare putere (Max)
83W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
600 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO252-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
380mOhm la 3,8A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,5V la 320µA