IPD60R1K4C6ATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPD60R1K4C6ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPD60R1K4C6ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPD60R1K4C6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPD60R1K4C6ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 600V 3.2A TO252-3
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 600 V 3,2A (Tc) 28,4W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPD60R1K4C6ATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
9.4 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
200 pF @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Disipare putere (Max)
28,4W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
600 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO252-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,4Ohm la 1,1A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,5V la 90µA