IPD5N25S3430ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-IPD5N25S3430ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-IPD5N25S3430ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-IPD5N25S3430ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPD5N25S3430ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 250V 5A TO252-3
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 250 V 5A (Tc) 41W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3-313
Modele EDA/CAD
IPD5N25S3430ATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
6.2 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
422 pF @ 25 V
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
41W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
250 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO252-3-313
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
430mOhm la 5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 13µA